Wall Cabinets CYWL-04-SERIES

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Standard :
Veproni në përputhje me ANSI / VNM RS-310-D, IEC297-2, DIN41491, part1, DIN41494, PART7, GB / 3047.2-92
Tipar :
struktura 1.Frame, Seksioni mur të dyfishtë malin kabinetit
2.Standard kabinetin e pajisur me rregullueshme 19 "Mesazhe rritje
dyert 3.Removable anësore dhe dyer shkon front xhami, të sigurt dhe të përshtatshëm me bllokohet
hyrja 4.Cable në dy prej të mbuluar krye dhe në fund pjatë
vrimë 5.Fan dispozicion në kopertinën e lartë
6.Cabinet mund të jenë të lidhur drejtpërdrejt dhe përshtatshme mbi mur vetëm me vida
7.Height nga 6U-21U, ata janë fakultative 
paketë 8.Flat, lehtë për të kryer dhe për të shpëtuar hapësirë

 

Materiali kryesor:

pjesë Trashësia e çelikut Përfundojë sipërfaqe
kornizë SPCC ftohtë mbështjellë 1.2mm çeliku Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë primed, shtresë pluhur
rritje pas SPCC ftohtë mbështjellë 1.5mm çeliku Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë primed, shtresë pluhur
pjatë rear SPCC ftohtë mbështjellë 1.2mm çeliku Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë primed, shtresë pluhur
Të tjerët SPCC ftohtë mbështjellë 1.0mm çeliku Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë primed, shtresë pluhur

Specifikimet kryesore (mm)

Item Nr U Gjerësia * thellësia * lartësia
CYWL-04-06W6D6 6U 600 * 600 * 360
CYWL-04-09W6D6 9U 600 * 600 * 493
CYWL-04-12W6D6 12U 600 * 600 * 626
CYWL-04-15W6D6 15U 600 * 600 * 760
CYWL-04-18W6D6 18U 600 * 600 * 894
CYWL-04-21W6D6 21U 600 * 600 * 1026

Ngjyrë

Përshkrim RAL9004 e zezë  
RAL7035 gri  
RAL9010 e bardhë  

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !