Wall Cabinets CYWL-01 SERIES

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Standard :
Veproni në përputhje me ANSI / VNM RS-310-D, IEC297-2, DIN41491, part1, DIN41494, PART7, GB / 3047.2-92
Tipar :
struktura 1.Frame, të lehtë për të mbledhur dhe të hedh në tokë
2.Standard kabinetin e pajisur me rregullueshme 19 "Mesazhe rritje
dyert 3.Removable anësore dhe dyer shkon front xhami, të sigurt dhe të përshtatshëm me bllokohet
hyrja 4.Cable në dy prej të mbuluar krye dhe në fund pjatë
vrimë 5.Fan dispozicion në kopertinën e lartë
6.Cabinet mund të jenë të lidhur drejtpërdrejt dhe përshtatshme mbi mur vetëm me vida
7.Height nga 6U-21U, gjerësi 530mm dhe 600, thellësi 450mm dhe 600mm, ata janë fakultative 
paketë 8.Flat, lehtë për të kryer dhe për të shpëtuar hapësirë
Loading Kapacitet:
Loading Static është 60kg

material

pjesë Trashësia e çelikut Përfundojë sipërfaqe
kornizë SPCC ftohtë mbështjellë 1.2mm çeliku Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë primed, shtresë pluhur
rritje pas SPCC ftohtë mbështjellë 1.5mm çeliku Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë primed, shtresë pluhur
Të tjerët SPCC ftohtë mbështjellë 1.0mm çeliku Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë primed, shtresë pluhur

 

Specifikimet kryesore (mm)

Item Nr .: U Gjerësia * thellësia * lartësia
CYWL-01-06W5D4 6U 530 * 450 * 360
CYWL-01-06W5D6 530 * 600 * 360
CYWL-01-09W5D4 9U 530 * 450 * 493
CYWL-01-09W5D6 530 * 600 * 493
CYWL-01-12W5D4 12U 530 * 450 * 626
CYWL-01-12W5D6 530 * 600 * 626
CYWL-01-15W5D4 15U 530 * 450 * 760
CYWL-01-15W5D6 530 * 600 * 760
CYWL-01-18W5D4 18U 530 * 450 * 894
CYWL-01-18W5D6 530 * 600 * 894
CYWL-01-21W5D4 21U 530 * 450 * 1026
CYWL-01-21W5D6 530 * 600 * 1026

 

Ngjyrë

Përshkrim RAL9004 e zezë  
RAL7035 gri  
RAL9010 e bardhë  

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !