Rrjeti Racks KQVR-02-SERIES

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

standard:
Veproni në përputhje me ANSI / VNM RS-310-D, IEC297-2, DIN41491, part1, DIN41494, PART7, GB / 3047.2-92

Feature:
1.Standard frame hapur raft pajisur me 19 "poste në rritje
2.Base me rrota universale, të sjellë lehtësi për lëvizjen 
3.A pajisje seri në opsionin tuaj, na këto raftet, panel Fan, menaxhimit kabllor dhe kështu me radhë
4.Height nga 15U-46U, ata janë fakultative
5.Easy për të mbledhur
paketë 6.Flat, lehtë për të kryer dhe të kursyer hapësirë

Loading Kapacitet:
Loading Static është 200 kg

Materiali kryesor:

pjesë Trashësia e çelikut Përfundojë sipërfaqe
rritje pas SPCC çeliku ftohtë mbështjellë Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë primed, shtresë pluhur
Bottom pjatë SPCC çeliku ftohtë mbështjellë Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë primed, shtresë pluhur
Top dhe bar në fund jointing SPCC çeliku ftohtë mbështjellë Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë primed, shtresë pluhur

Specifikimet kryesore (mm)

Item Nr U Gjerësia * thellësia * lartësia
KQVR-02-12W6D1 15U 600 * 120 * 801
KQVR-02-27W6D1 27U 600 * 120 * 1334
KQVR-02-30W6D1 30U 600 * 120 * 1467
KQVR-02-37W6D1 37U 600 * 120 * 1778
KQVR-02-42W6D1 42U 600 * 120 * 2000
KQVR-02-46W6D1 46U 600 * 120 * 2178

Ngjyrë

Përshkrim RAL9004 e zezë  
RAL7035 gri  
RAL9010 e bardhë  

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !