Kati Cabinets CYFL-06-SERIES

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Standard :                                 
Veproni në përputhje me ANSI / VNM RS-310-D, IEC297-2, DIN41491; part1, DIN41494; PART7, GB / 3047.2-92 standarde                         

 Feature :                                 
pamja 1.Modern shik dhe elegante jashtme                                 
të ndërtimit çeliku 2.Firm dhe matje të sakta për 19 "standardin.                                 
3. Çdo kabineti përshtaten me tifozët në krye. 6 tifozët për 800mm thellësi dhe 8 tifozët për 1000mm kabinetit thellësi.                         
4.19 "post standarde rritje, thellësia rritje është e rregullueshme.                                 
5.Hight shpuar dizajn derën e përparme për airflow dhe shpërndarje të ngrohjes.                                 
6.Both panel anësor me ventilim dhe bllokohet duke përdorur lirimin qulickly rrëshqitje latches, të lehtë për nokaut.                             
7.High dera shpuar Rear miratojë double-seksion stil me plotësisht ventilim.                                 
8. Large hyrja rregullueshme kabllo në Bazën, të lehtë për hyrje kabllor.                                 
9. këmbët rregullueshme dhe castors universale në fund.                                 
9. Raft, menaxher kabllor, PDU dhe një tjetër accessory në dispozicion në mundësitë tuaja.                                 
10.Available në lartësi që variojnë nga 16u të 47u me tre thellësi standard të 600mm, 800mm, 1000mm.                             
Paketa 11.Flat, lehtë për të kryer dhe hapësirë të kursimit

  Materiali kryesor:
  pjesë material Sipërfaqja e mbarimit
  kornizë 1.5 mm çeliku trashë Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë, primed, shtresë pluhur 
  rritje pas 2.0mm çeliku trashë  Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë, primed, shtresë pluhur 
  portë kryesore 1.2mm çeliku trashë  Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë, primed, shtresë pluhur 
  të tjerët 1mm çeliku trashë Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë, primed, shtresë pluhur 

 

Specifikimi Chart (mm)
Item Nr   lloj kapacitet Size (width * lartësia thellësia *)
CYFL-06-30W8D8 seri me thellësi të 800mm 30u 800 * 800 * 1507
CYFL-06-33W8D8 33u 800 * 800 * 1640
CYFL-06-37W8D8 37u 800 * 800 * 1818
CYFL-06-40W8D8 40u 800 * 800 * 1951
CYFL-06-42W8D8 42U 800 * 800 * 2040
CYFL-06-46W8D8 42U 800 * 800 * 2218
CYFL-06-40W8D10 Seria me thellësi prej 1000mm 40u 800 * 1000 * 1951
CYFL-06-42W8D10 42U 800 * 1000 * 2040
CYFL-06-46W8D10 46u 800 * 1000 * 2218

 

Ngjyrë

Përshkrim

RAL9004

e zezë

 

RAL7035

gri

 

RAL9010

e bardhë

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !