Home Theater Floor Cabinets CYFL-05-SERIES

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

standard:

Në përputhje me ANSI / VNM RS-310-D, IEC297-2, DIN41491; Part1, DIN41494; PART7, GB / 3047,2-92 standarde

Feature:  

1. mbyllje Standard Home Theater pajisur me 19 "postet rregullueshme në rritje

2.Removable panele anësore shpuar, trajton Removable Stainless çeliku

3. Struktura ngjitur fortë, para-instaluar raftet vented dhe baret organizator kabllo. 

5. Katër casters, dy prej tyre me sistem mbyllje.

6. Lartësia e rregullt është 16U dhe 30U.

7. Ships mbledhur plotësisht

Loading Kapacitet: Loading Static është 650kg

 

Materiali kryesor:
pjesë material Sipërfaqja e mbarimit
kornizë 2.5mm çeliku trashë Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë, primed, shtresë pluhur 
fund 2.0mm çeliku trashë  Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë, primed, shtresë pluhur 
Raft, organizator kabllor bar 1.5 mm çeliku trashë  Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë, primed, shtresë pluhur 
Të tjerët 1.2mm çeliku trashë Degreasing, pickling, fosforik, tretësirë-shtresë, primed, shtresë pluhur 

Ngjyrë

Përshkrim  RAL9004 e zezë
  RAL7035 gri
  RAL9010 e bardhë

Specifikimet kryesore (mm)

Numri i modelit.

U

Gjerësia * Thellësia * Lartësia (mm)

CYFL-05-16UW5D6

16U

565 * 600 * 862

CYFL-05-30UW5D6

30U

565 * 600 * 1485


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !