Kati Cabinets CYFL-03-SERIES

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

standard:

Në përputhje me ANSI / VNM RS-310-D, IEC297-2, DIN41491; Part1, DIN41494; PART7, GB / 3047,2-92 standarde

Feature:

1. pamjen moderne me stil dhe elegante jashtme 
të ndërtimit çeliku 2.Firm dhe matje të sakta për 19 "standardin.
3. Çdo kabineti përshtaten me tifozët në tifozët top.4 dispozicion për 600mm kabinetit thellësi, 6 fansat per 800mm thellësi dhe 8 fansat per 1000mm kabinetit thellësi.
4.19 "post standarde rritje, thellësia rritje është e rregullueshme.
5. derën e përparme të vijë me bllokohet rotatable, dhe shkon xhami e cila përmbushur standardin e KKK.
6. Dy panel anësor përdorur shpejt lirimin shulat rrëshqitje, e lehtë për nokaut.
7. Gjithashtu çdo panel anësor dhe dyer pasme me bllokohet dhe ventilim për sigurinë dhe ngrohje-ftohje.
8. Large hyrja rregullueshme kabllo në Bazën, të lehtë për hyrje kabllor.
9. këmbët rregullueshme dhe castors universale në fund.
9. Raft, menaxher kabllor, PDU dhe një tjetër accessory në dispozicion në mundësitë tuaja.
10.Available në lartësi që variojnë nga 16u të 47u me tre thellësi standard të 600mm, 800mm, 1000mm.
Paketa 11.Flat, lehtë për të kryer dhe për të shpëtuar hapësirë
Loading Kapaciteti
Loading Static: 1000kg

Materiali kryesor:
pjesë  Trashësia e çelikut  Përfundojë sipërfaqe 
kornizë SPCC ftohtë mbështjellë 1.5mm çeliku  Degreasing, pickling, fosforik,
tretësirë-shtresë, primed, powercoat
rritje pas  SPCC ftohtë mbështjellë 2.0mm çeliku  Degreasing, pickling, fosforik,
tretësirë-shtresë, primed, shtresë fuqia
portë kryesore SPCC ftohtë mbështjellë 1.2mm çeliku  Degreasing, pickling, fosforik,
tretësirë-shtresë, primed, shtresë fuqia
Të tjerët  SPCC ftohtë mbështjellë 1.0mm çeliku  Degreasing, pickling, fosforik,
tretësirë-shtresë, primed, shtresë fuqia
Specifikimet kryesore (mm)
Item Nr lloj U Gjerësia * thellësia * lartësia (mm)
CYFL-03-16W6D6 seri me thellësi të 600mm 16u 600 * 600 * 875
CYFL-03-20W6D6 20u 600 * 600 * 1062
CYFL-03-25W6D6 25u 600 * 600 * 1285
CYFL-03-30W6D6 30u 600 * 600 * 1507
CYFL-03-35W6D6 35u 600 * 600 * 1729
CYFL-03-42W6D6 42U 600 * 600 * 2035
CYFL-03-46W6D6 46u 600 * 600 * 2215
CYFL-03-37W6D8 seri me thellësi të 800mm 37u 600 * 800 * 1818
CYFL-03-40W6D8 40u 600 * 800 * 1951
CYFL-03-42W6D8 42U 600 * 800 * 2040
CYFL-03-46W6D8 46u 600 * 800 * 2218
CYFL-03-40W6D10 Seria me thellësi prej 1000mm 40u 600 * 1000 * 1951
CYFL-03-42W6D10 42U 600 * 1000 * 2040
CYFL-03-46W6D10 46u 600 * 1000 * 2218

 

Ngjyrë

Përshkrim  RAL9004 e zezë  
RAL7035 gri  
RAL9010 e bardhë  

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !