Kati Cabinets CYFL-02-SERIES

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

 Standard: Veproni në përputhje me ANSI / VNM RS-310-D, IEC297-2, DIN41491; part1, DIN41494; PART7, GB / 3047.2-92 standarde 

tipar

1. pamjen moderne me stil dhe elegante jashtme
2. Ndërtimi Firma çeliku dhe matje të sakta për 19 "standardin.
3. Çdo kabineti përshtaten me tifozët në tifozët top.4 dispozicion për 600mm kabinetit thellësi, 6 fansat per 800mm thellësi dhe 8 fansat per 1000mm kabinetit thellësi.
4.19 "post standarde rritje, thellësia rritje është e rregullueshme.

5. Mesh derën e përparme apo e lakuar shpuar projektimin e përparme derë për airflow dhe shpërndarje të ngrohjes.

6. Dy panel anësor përdorur shpejt lirimin shulat rrëshqitje, e lehtë për nokaut.
7. Gjithashtu secili panel anësor me bllokohet dhe ventilim për sigurinë dhe ngrohje-ftohje.
8. High dera shpuar Rear miratojë double-seksioni dizajn, 3 pikë sistemi bllokohet në mundësitë tuaja. 
9. Hyrja madh kabllor me mbrojtës Hoop gome në Base.
10. Këmbë që rregullohen dhe castors universale në fund.
11. Raft, menaxher kabllor, PDU dhe një tjetër accessory në dispozicion në mundësitë tuaja.
12.Available në lartësi që variojnë nga 16u të 47u me tre thellësi standard të 600mm, 800mm, 1000mm.

Materiali kryesor:
pjesë  Trashësia e çelikut  Përfundojë sipërfaqe 
kornizë SPCC ftohtë mbështjellë 1.5mm çeliku  Degreasing, pickling, fosforik,
tretësirë-shtresë, primed, shtresë fuqia
rritje pas  SPCC ftohtë mbështjellë 2.0mm çeliku  Degreasing, pickling, fosforik,
tretësirë-shtresë, primed, shtresë fuqia
portë kryesore SPCC ftohtë mbështjellë 1.2mm çeliku  Degreasing, pickling, fosforik,
tretësirë-shtresë, primed, shtresë fuqia
Të tjerët  SPCC ftohtë mbështjellë 1.0mm çeliku  Degreasing, pickling, fosforik,
tretësirë-shtresë, primed, shtresë fuqia

 

Specifikimet kryesore (mm)

Item Nr  lloj U Gjerësia * thellësia * lartësia (mm)
CYFL-02-16W6D6 seri me thellësi të 600mm 16u 600 * 600 * 875
CYFL-02-20W6D6 20u 600 * 600 * 1062
CYFL-02-25W6D6 25u 600 * 600 * 1285
CYFL-02-30W6D6 30u  600 * 600 * 1507
CYFL-02-35W6D6 35u 600 * 600 * 1729
CYFL-02-42W6D6 42U 600 * 600 * 2035
CYFL-02-46W6D6 46u 600 * 600 * 2215
CYFL-02-37W6D8 seri me thellësi të 800mm 37u 600 * 800 * 1818
CYFL-02-40W6D8 40u 600 * 800 * 1951
CYFL-02-42W6D8 42U 600 * 800 * 2040
CYFL-02-46W6D8 46u 600 * 800 * 2218
CYFL-02-40W6D10 seri me thellësi prej 1000mm 40u 600 * 1000 * 1951
CYFL-02-42W6D10 42U 600 * 1000 * 2040
CYFL-02-46W6D10 46u 600 * 1000 * 2218

 Ngjyrë

Përshkrim  RAL9004 e zezë  
RAL7035 gri  
RAL9010 e bardhë  

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !