• 211436441934
  • 211444507993
  • banner

Xiangshan Chaoyu Makineri Prodhim Co, Ltd ndodhet në Provinca Zhejiang Xiangshan Qarkut Parku Industrial. Kompania është themeluar në vitin 2005, bimët janë lehtësuar me pajisje të përparuara të prodhimit të tilla si makinat CNC prerjes, shtyn CNC frëngji, frenat e shtypit CNC, automatike phosphatizing & Powder Coating linjës dhe kështu me radhë.

 

Me zhvillimin e vazhdueshëm, për momentin, Chaoyu është një nga më profesionale kabineteve të prodhimit prodhuese Rrjetit, dysheme dhe mur malin racks dhe rrethime, si dhe një linjë të plotë të aksesorëve mbyllje, duke përfshirë: Sirtar; organizatorët kabllo; kllapa mur dhe kështu me radhë. Ne gjithashtu të ndërmarrë të gjitha llojet e rendit përpunimit fletë metalike dhe të bërë me porosi të gjitha llojet e kabinetit.

 

cilësi të klasit të parë do të krijojë markë të klasit të parë, vetëm cilësi më të lartë të lëndëve të para janë përdorur në produktet tona, ne kontrollin e cilësisë nga projektim të prodhimit, të magazinimit dhe të anijeve. Certifikatat përfshirë ISO9001-2008, RoHS dhe provë arrijnë.

 

Ekipi ynë është e angazhuar për të ofruar produkte të cilësisë së lartë me çmim të arsyeshëm dhe të shërbimit të jashtëzakonshme të konsumatorëve. Ne do të doja të përfitoj nga ky rast për të ju mirëpresim të vizitoni faqen tonë të internetit. Ne sinqerisht shpresojmë për kërkesën tuaj dhe bashkëpunim!

    PRODUKTET CENTER

    LAJME CENTER

    GOODAO.CN
    WhatsApp Online Chat !