Мрежа на Шкафовете CYAC-02-СЕРИЈА

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

стандард:
Во согласност со ANSI / EIA RS-310-Д, IEC297-2, DIN41491, Дел 1, DIN41494, PART7, GB / 3047,2-92

Тема:
1.Standard решетката отворена рамка опремен со 19 "монтажа мислења
2.Base со универзален тркала, донесе погодности за движење 
3.A серија додатоци за вашата опција, како ни полици, вентилатор панел, управувањето со кабел и така натаму
4.Height од 15U-46U, тие се опционални
5.Easy да се соберат
6.Flat пакет, лесен за носење и заштеда на простор

Вчитување капацитет:
Статични вчитување е 200kg

Главната материјал:

дел Дебелина на челик завршна површина
монтажа пост SPCC ладно валани челични Одмастување, мариноване, фосфорна, натопи слој подготвуваат, прав палто
дното плоча SPCC ладно валани челични Одмастување, мариноване, фосфорна, натопи слој подготвуваат, прав палто
Врвот и на дното за спојување лента SPCC ладно валани челични Одмастување, мариноване, фосфорна, натопи слој подготвуваат, прав палто

Главната спецификација (мм)

Точка бр U ширина * висина длабочина *
CYAC-02-12W6D1 15U 600 * 120 * 801
CYAC-02-27W6D1 27U 600 * 120 * 1334
CYAC-02-30W6D1 30U 600 * 120 * 1467
CYAC-02-37W6D1 37U 600 * 120 * 1778
CYAC-02-42W6D1 42U 600 * 120 * 2000
CYAC-02-46W6D1 46U 600 * 120 * 2178

боја

Опис RAL9004 црна  
RAL7035 сиво  
RAL9010 бела  

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !