Насловна театар кат кабинети CYFL-05-СЕРИЈА

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

стандард:

Во согласност со ANSI / EIA RS-310-Д, IEC297-2, DIN41491; Дел 1, DIN41494; PART7, GB / 3047,2-92 стандард

Тема: 

1. Стандард за домашно кино со комплет опремена со прилагодливи 19 "монтажа мислења

2.Removable перфориран страничните панели, Рачки Отстранлив нерѓосувачки челик

3. Заварени цврста структура, пре-инсталиран vented полици и кабел организатор барови. 

5. Четири тркалца, две од нив со систем на заклучување.

6. Редовно висина е 16U и 30U.

7. Бродови целосно склопен

Вчитување капацитет: Статични вчитување е 650kg

 

Главната материјал:
дел материјал површина по завршувањето
рамка 2.5мм дебел челик Одмастување, мариноване, фосфорна, натопи слој, подготвуваат, прав палто 
дното 2.0mm дебел челик  Одмастување, мариноване, фосфорна, натопи слој, подготвуваат, прав палто 
Полица, кабловска организатор бар 1.5mm дебел челик  Одмастување, мариноване, фосфорна, натопи слој, подготвуваат, прав палто 
други, пак, 1.2mm дебел челик Одмастување, мариноване, фосфорна, натопи слој, подготвуваат, прав палто 

боја

Опис  RAL9004 црна
  RAL7035 сиво
  RAL9010 бела

Главната спецификација (мм)

Модел број

U

Ширина * Длабочина * Висина (mm)

CYFL-05-16UW5D6

16U

565 * 600 * 862

CYFL-05-30UW5D6

30U

565 * 600 * 1485


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !