за нас

Xiangshan Chaoyu Машини Производство копродукции, Ltd е лоцирана во еден од националните топ 100 окрузи во провинцијата Жеџијанг Xiangshan округот Индустрискиот парк, Xiangshan полуостров е убава длабоко градот. Тоа тесни во автопатот Hangyong се прилагоди, транспорт е многу лесен.
Во моментов, компанијата располага со површина од до 1 милион квадратни метри. Со напредни опремата за производство. По последниве години, со постојан развој и развој, формирање на сет на нови производствени линии работат на развој на производот и силна продажна мрежа во еден од специјализирани производствена база кабинет.
Компанијата има силна техничка сила, комплетна опрема за механичка обработка, квалитетот на производот, по продажбата на услуги се во согласност со ISO9000 меѓународни стандарди за управување, да обезбеди на клиентите со квалитетни производи и услуги. Во исто време, компанијата се фокусира на подобрување на технологијата и развој на нов производ, така што производот во водечка позиција во индустријата.
Компанијата ќе биде одличен квалитет, прифатлива цена и внимателен услуга како што е бизнис цел. Со ова, компанијата сите вработени во компанијата да се грижи за и поддршка на клиентите и колегите на мојата компанија да се изрази искрена благодарност!
35d49ssb0f


WhatsApp Online Chat !