• 211436441934
 • 211444507993
 • banner

Xiangshan Chaoyu Машини Производство копродукции, Ltd е лоцирана во провинцијата Жеџијанг Xiangshan округот индустриски парк. Компанијата е основана во 2005 година, растенијата се олеснува со напредни опремата за производство, како што ЦПУ машини за сечење, ЦПУ бедем притиска, ЦПУ прес-сопирачки, автоматското phosphatizing & прав линија слој и така натаму.

 

Со постојан развој, во моментов, Chaoyu е една од најпознатите професионални фабрика за производство Мрежа кабинети, подот и монтирање на ѕид лавици и куќишта, како и комплетна линија на додатоци комплет вклучува: полици; кабел организаторите; држачи за на ѕид и така натаму. Ние, исто така, ги преземе сите видови на цел обработка на лим и обичај прави сите видови на кабинетот.

 

прва класа квалитет ќе се создаде прва класа бренд, само со највисок квалитет на суровини и материјали се користат во нашите производи, ние го контролираат квалитетот од дизајн до производство, складирање и за превозот. Сертификати, вклучувајќи ISO9001-2008, RoHS и тест дофат.

 

Нашиот тим е посветена на обезбедување на високо квалитетни производи со разумна цена и исклучителни услуги на клиентите. Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви посакам добредојде да ја посетите нашата веб-страница. Искрено со нетрпение очекуваме да вашето барање и соработка!

  ПРОИЗВОДИ ЦЕНТАР

  прес-центар

  GOODAO.CN
  VIEW ПОВЕЌЕ
  WhatsApp Online Chat !